Nurgül Yeşilçay, Sensiz Olmaz isimli dizide Özyurtlar İnşaat çalışanı oldu!

Nurgül Yeşilçay, Sensiz Olmaz isimli dizide Özyurtlar İnşaat çalışanı oldu!Özyurtlar İnşaat, Nurgül Yeşilçay 'ın rol aldığı Sensiz Olmaz isimli diziye sponsor oldu. Dizide Yeşilçay, Özyurtlar İnşaat 'ta çalışan yönetici rolünde...


Özyurtlar İnşaat, ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay 'ın rol aldığı Sensiz Olmaz isimli dizi filme sponsor oldu. Yeni yayın döneminde Show TV 'de ekrana gelen dizide Nurgül Yeşilçay, Özyurtlar İnşaat 'ta çalışan bir yöneticiyi oynuyor. Bu amaçla Özyurtlar İnşaat 'ın N Merkez projesinde yer alan yönetici ofisi çekimler için yeniden düzenlendi. Dizi boyunca Nurgül Yeşilçay 'ı Nmerkez projesinde yapılacak ofis çekimlerinde izleyeceğiz. Dizide Yeşilçay 'a, Murat Han, Onur Saylak ve Gökçe Bahadır eşlik ediyor.

Sanata destek veriyor

Özyurtlar İnşaat, daha önce çocuklar Duymasın ve Umut Yolcuları isimli dizilerle, New York 'ta Beş Minare adlı sinema filmine ve Yok Böyle Dans isimli yarışma programına sponsor olmuştu. Özyurtlar şžirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Kalitesine inandığımız ve markamıza değer katacak yapımlara destek vermeye devam edeceğiz ” dedi.