Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim?

Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim?

Firma: Nurol GYO

Proje: Nurol Park

"Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim?" sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, haberimizi okumanız yeterli olacaktır....İstanbul Güneşli'de 55 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen  Nurol Park  projesi tower, rezidans ve loft daire tipleri bulunuyor. 1.118 daireden oluşan projede 1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tipleri bulunuyor.


Nurol GYo Nurol Park ne zaman teslim sorusunu yanıtlamadan önce biraz projede bahsedelim... Proje içerisinde toplam 1.118 daire olmak üzere 84 loft daire, 154 rezidans daire ve 880 tower daire bulunuyor.


Metrekare birim fiyatının 2 bin 900 TL'den başladığı Nurol Park Evleri'nin 24 bin metrekaresi peyzaj alanına ayrıldı. Proje sakinlerine fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları gibi imkanlar yer alıyor.


Nurol Park projesini sağ kısmı konuta, sol kısmı ise ticari üniteleri ayrıldı. projede bulunan tower daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, rezidans daireler 1+1, 2+1, loft daireler ise 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı.


Güneşli Nurol Park Evleri konum olarak Atatürk Havalimanı’na 7,5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 26 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü’ne 27 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim?

Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim sorusunu yanıtı 2016 yılının ilk çeyreği olarak veriliyor. Proje Dalokay Design Studio tarafından tasarlanıyor.


Nurol GYO Nurol Park ne zaman teslim?


Telefon   : 444 64 96

Web Sitesi: www.nurolpark.com.tr

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor