Nurol Park projesi çocukların eğlence merkezi oldu!

Nurol Park projesi çocukların eğlence merkezi oldu! Nurol Park projesi çocukların eğlence merkezi oldu!

Nurol GYO’nun 24 Nisan’da düzenlediği Çocuk Şenliği, çocukların ve ailelerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Birbirinden keyifli etkinliklerin yer aldığı şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te yükselen Nurol Park projesinde, Nurol GYO’nun 24 Nisan’da düzenlediği Çocuk Şenliği, çocukların ve ailelerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Birbirinden keyifli etkinliklerin yer aldığı şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.


Mahalle konseptinin sıcaklığını yeniden canlandıran ve Basın Ekspres bölgesinin ilk meydanına sahip olan Nurol Park’ta düzenlenen Çocuk Şenliği, çocukların ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Şenlik kapsamında 102 adet t-shirt boyandı, 83 kişinin karikatürü çizildi, 79 kişinin yüzleri boyandı, 90 adet cup cake süslendi. Tüm bu etkinlikler sayesinde çocuklar, el becerilerini sergiledi ve keyifli bir gün geçirdi.


En iyi yatırımın çocuğa yapılan yatırım olduğu bilinciyle hareket eden Nurol GYO, şenlikte yeni ev sahiplerinin çocuklarına özel olarak hazırladığı tapuları verdi ve bu coşkulu günde geleceğe yatırım yapan ailelerin yanında oldu. 24 Nisan’da Nurol Park ev sahipliğinde gerçekleştirilen Çocuk Şenliği, hem minikler hem de büyükler için keyifli zaman geçirecek bir ortam sağladı.