Çukurova Balkon

Nuroltower Plaza Şişli 'de 2014 teslim: metrekaresi 5 bin dolar!

Nuroltower Plaza Şişli 'de 2014 teslim: metrekaresi 5 bin dolar! Nuroltower Plaza Şişli 'de 2014 teslim: metrekaresi 5 bin dolar!

Firma: Nurol GYO

Proje: Nurol Tower

Nurol GYO'nun hayata geçirdiği Nurol Tower projesinin ofislerinde metrekare birim tutarı 5 bin dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişim gösteriyor. Projenin teslimatları 2014 yılının Ekim ayında yapılacak...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!
Nurol Tower projesi konum olarak Şişli-Mecidiyeköy’de hayata geçirildi. 30 kat halinde tek blok olarak tasarlanan  Nurol Tower  projesinin inşaat alanı  6 bin 842 metrekare olarak belirlendi. Satış sürecinin devam ettiği Nurol Tower projesinde toplam 242 adet home ofis  yer alıyor.


Şişli Nurol Tower projesinde bulunan ofislerin metrekare birim fiyatları 5 bin dolardan başlıyor. Metrekare fiyatı 7 bin 500 dolara kadar yükselen Nurol Tower projesinde banka kredisi kullanılarak ofis sahibi olunabiliyor. 


 


Nurol Tower projesinin ödeme planında homeofis tutarının yüzde 25’lik dilimi peşinat olarak ödeniyor ve kalan tutar banka kredisi kapsamında 120 aya kadar vadelendiriliyor. 


Sky lounge, VIP restoran, özel yemek salonları, toplantı salonları, güvenlik birimi gibi olanakların yer aldığı Nurol Tower projesinde ofisler sahiplerine 2014 yılı Ekim ayında teslim edilecek.


444 64 96

www.nuroltower.com.tr

Gülay ODABAŞI


projeye sor