30 / 06 / 2022

ODE Yalıtım yeni ambalajlarını tanıttı!

ODE Yalıtım yeni ambalajlarını tanıttı!

ODE Yalıtım yeni ambalajlarını Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da tanıttı...
İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Yapı Fuarları Turkeybuild’in 2013’deki ilk ve en önemli buluşması 36. Yapı Fuarı Turkey Build İstanbul’a katılan ODE Yalıtım, yeni ambalajlarını yurtiçi ve dışından gelen konuklara tanıttı. 


Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, 24-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da her sene olduğu gibi bu sene de yerini aldı. Bu yıl konuk ülke olarak Azerbaycan’ın davet edildiği fuarda, ODE Yalıtım ürünlerini yeni ambalajlarıyla ziyaretçilerine tanıttı.


ODE Yalıtım’ın yeni ambalajları ödüllü grafik tasarımcı Orhan Irmak tarafından tasarlandı. ODE Yalıtım Satış Pazarlama Koordinatörü Ali Türker “ODE Yalıtım’ın çevreyle dost ürünlerini daha iyi ifade edebilmek, çevre konusunu daha da ön plana çıkarmak için biz de ambalajlarımızda yeniliğe gittik. Doğanın simgesi yeşil ve yaprak, ODE ürünlerinin yeni simgesi oldu” dedi. Ali Türker yeni ambalajlarıyla ürünlerini yerli ve yabancı katılımcılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi. Türker “Global bir marka yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılımını son derece önemsiyoruz. Fuarlar, hem ODE Yalıtım için hem de ülkemizin markalarının temsili ve tanıtımı için çok büyük olanaklar” dedi.


Yaklaşık 100 bin kişinin ziyaret ettiği fuar süresince yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda müşterisini ağırlayan ODE Yalıtım’ın standında, ODE Starflex camyünü ürününün yanı sıra, ODE Isıpan (extrüde polistren köpük ısı yalıtım malzemesi), ODE Sistem (Dış cephe mantolama paketi), ODE Membran (bitümlü su yalıtım örtüleri), ODE Rockflex (Taşyünü) de yer aldı.


1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürüyor.  Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 81.000 m2 alanda, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 1.150 katılımcı ile, 'Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşıyor.