Ödemiş OSB'nin temel atma töreni 21 Ekim'de!

Ödemiş OSB'nin temel atma töreni 21 Ekim'de!Ödemiş ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi Bölgesi’nin alt yapı inşaatının temel atma töreni Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla 21 Ekim Çarşamba günü yapılacak.


21 yıldır atıl durumda olan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmaların başlaması ve faaliyete geçirilmesi Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in seçimler öncesi verdiği sözleri arasında yer alan en önemli projelerden biriydi. 21 Ekim Çarşamba günü OSB’’nin alt yapı inşaatının temel atma törenin yapılacağını belirten Ödemiş OSB Yönetim Kurulu ve Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca yapılan altyapı uygulama ihalesinin ardından yüklenici firma bölgede düzenleme çalışmalarına başladı.  Yol, su, kanalizasyon ve çevre düzenlemeleri için başlatılan çalışmaların 2016 yılının sonlarına doğru tamamlanması planlanıyor. Kent ekonomisine ve bölge ekonomisine  hayat verecek olan OSB'nin temel atma törenini bölgemizin sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen ve her zaman bizlere destek veren yanımızda olan sayın bakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz” dedi.


Kiraz yolu 20. km’de bulunan Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılacak olan temel atma töreni 21 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’de gerçekleşecek.


Küçük Menderes Gazetesi