Ödül İstanbul nerede?

Ödül İstanbul nerede?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Ödül İstanbul

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Esenyurt ilçesinde hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. 2 bin 683 adet daire ile 102 adet ticari üniteden meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Daire alanları ise 64 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor. 

362 bin 584 metrekare alanda hayata geçirilen Ödül İstanbul projesindeki 1 oda 1 salon daireler 238 bin TL'den, 2 oda 1 salon daireler ise 358 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Bir çok sosyal donatı alanlarının yer aldığı Ödül İstanbul'da açık-kapalı otopark, kafe, restoranlar, yüzme havuzu, park alanları, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon ve 7/24 güvenlik hizmeti, tenis, kortu, futbol-basketbol sahaları, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı bulunuyor. 

Ödül İstanbul nerede?
Ödül İstanbul projesi konum olarak E-5'e Tüyap'a metro ve metobüse yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin çevresidne cam, parklar, devlet okulları, kolejler ve aile sağlığı merkezi bulunuyor. Proje bu alanların hepsine yürüme mesafesinde bulunuyor.  Proje Esenyurt ilçesine bağlı ancak Beylikdüzü'nde yer alıyor. 

Ödül İstanbul nerede?


Ödül İstanbul satış ofisi adresi: Gökevler Mahallesi, 564. Sokak F Blok Apt. No: 4 F/1 Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE


Tel: 0850 460 90 96 
Web: http://www.odulistanbul.com/


projeye sor