04 / 07 / 2022

ödül istanbul satış ofisi

ödül istanbul satış ofisi

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul Özyurtlar 2017 fiyat listesi!

Ödül İstanbul Özyurtlar 2017 fiyat listesi minimum 219 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri sunulan projede yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor...

Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı!

Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde konumlanan, şehrin içinde tatil köyü konforu sunan Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı...

Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Derneği'nin başkanı oldu!

İSKOM Yönetim Kurulu Başkanı Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Komşuları Derneği 4. Olağan Genel Kurul toplantısı ile ilgili detayları paylaştı....

Ödül Yapı Revan Köşk satışta!

Ödül Yapı imzasını taşıyan Revan Köşk projesi satışa çıktı. Kayseri Altınoluk Mahallesi'nde 4+1 şeklinde 13 villadan meydana gelen projede kaba inşaat devam ediyor.

Yurt dışından konut satın alarak vatandaşlığı alan Türkler TBMM'de!

2015-2018 yılları arasında yurt dışından konut satın alan ve yabancı ülke vatandaşlığına geçen Türk vatandaşları ile yurt dışına giden öğrenci sayıları meclis gündemine taşındı..

Didim Milli Emlak Müdürlüğü'nden satılık 7 arsa! 8,5 milyon TL'ye!

Aydın Didim'e bağlı Çamlık, Mersindere, Hisar, Altınkum Mahalleri'nde yer alan 7 arsa Didim Milli Emlak Müdürlüğü aracılığıyla satışa sunuluyor. Tahmini toplam bedeli 8 milyon 566 bin TL olan arsaların ihalesi 31 Temmuz'da gerçekleştirilecek. 

Ödül İstanbul fiyat!

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul kat planları!

Ödül İstanbul kat planları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen Ödül İstanbul projesinde toplamda  2 bin 683 konut ve 102 ticari dükkan bulunuyor. İşte, Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi...

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri!

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 3+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 

Ödül İstanbul: Bizde her şey net!

Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ödül İstanbul'da ''Bizde her şey net'' kampanyası kapsamında satışlar devam ediyor. 

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı!

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen proje  'Bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getiriyor. 

Ödül İstanbul'dan 'Bizde Her Şey Net' kampanyası!

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Beylikdüzü’nde inşa ettiği projesi Ödül İstanbul'da 'bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor..

ödül istanbul satış ofisi Haberi

ödül istanbul satış ofisi

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Esenyurt ilçesinde hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. 2 bin 683 adet daire ile 102 adet ticari üniteden meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Daire alanları ise 64 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor. 

362 bin 584 metrekare alanda hayata geçirilen Ödül İstanbul projesindeki 1 oda 1 salon daireler 238 bin TL'den, 2 oda 1 salon daireler ise 358 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Bir çok sosyal donatı alanlarının yer aldığı Ödül İstanbul'da açık-kapalı otopark, kafe, restoranlar, yüzme havuzu, park alanları, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon ve 7/24 güvenlik hizmeti, tenis, kortu,...