Önay Life Residence basın toplantısı 27 Nisan'a ertelendi!

Önay Life Residence basın toplantısı 27 Nisan'a ertelendi! Önay Life Residence basın toplantısı 27 Nisan'a ertelendi!

Önay Life Residence, Avrupa Yakası ulaşımında kritik öneme sahip E-5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Projenin basın toplantısı 27 Nisan 2016 Çarşamba Günü saat 09:30'da Raffles Otel'de gerçekleşecek.İstanbul Beylikdüzü'nde gerçekleştirdiği projeleriyle adından sıkça söz ettiren Önay Grup, Tuna Ev-Ofis ile oluşturduğu ÖNTU ortaklığıyla Esenyurt'un Beylikdüzü sınırında Önay Life Residence projesine başlıyor. Önay Garden Residence ve Esenbahçe Konutları'yla Önay Grup; Tuna Boyu Evleri, Tuna Demir Sitesi, Bahçelievler Blokları, Tuna Blokları'yla Tuna Ev-Ofis inşaat sektöründeki tecrübelerini Önay Life Residence'ta birleştiriyor.

 

"Daha Fazla Hayat" sloganıyla yola çıkan Önay Life Residence, Avrupa Yakası ulaşımında kritik öneme sahip E-5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Proje 442 daire, 23 ofis ve dükkan olmak üzere toplam 465 üniteden oluşuyor.

 

ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut’un sunumuyla proje detaylarının ve yeni yatırımların konuşulacağı basın toplantısı 27 Nisan 2016 Çarşamba Günü saat 09:30'da Raffles Otel'de gerçekleşecek.