Ondörtüç Pendik projesine en çok ilgi pilot ve doktorlardan geliyor!

Ondörtüç Pendik projesine en çok ilgi pilot ve doktorlardan geliyor! Ondörtüç Pendik projesine en çok ilgi pilot ve doktorlardan geliyor!

İnsay Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği projesi 'Ondörtüç Pendik'e en çok ilgi bulunduğu konum ve lokasyon sebebiyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden geliyor.İnsay Yapı'nın, İstanbul'un hızla gelişen bölgeleri arasında yer alan Pendik’te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesi hem yatırımcı hem de kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Doğru lokasyonu ve her geçen gün artan yatırım potansiyeliyle kente de de değer kazandıracak bir proje olarak inşa edilen 'Ondörtüç Pendik', konumu nedeniyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden yoğun ilgi görüyor. 


Projeye çok çeşitli meslek gruplarından talep geldiğini belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık "Projemiz Marmara Üniversitesi Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden yoğun ilgi görüyor. Özellikle pilot ve doktorların özel ilgi gösterdiği projemizden konut almak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Bu kapsamda daire sahibi olmak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sağlıyoruz. Kampanyaya göre 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla almak mümkün olabiliyor" diye konuştu.

'Ondörtüç Pendik' projesi 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden meydana geliyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' projesi sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin yer alacağı  ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunuyor. Pendik'in merkezinde yükselen 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Yapımı süren Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı da sunuyor. 

http://www.ondortuc.com.tr/