Ondörtüç Pendik projesi

Ondörtüç Pendik projesi

İnsay Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği projesi 'Ondörtüç Pendik'e en çok ilgi bulunduğu konum ve lokasyon sebebiyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden geliyor.

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

İnsay Yapı imzası ile Anadolu Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Ondörtüç Pendik'te 120 ay vade fırsatı!

İnsay Yapı imzası ile yükselen Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor. Proje, metroya, hastanelere, havalimanına, deniz ulaşımına yakın mesafede yer alıyor..

İnsay Yapı ev almak isteyenleri bayramın son günü satış ofisine bekliyor!

İnsay Yapı’nın, 'Ondörtüç Pendik', projesinde satış ofisi bayramın son günü açık olacak. Teslimine sayılı günler kalan 'Ondörtüç Pendik' projesinde '120 ay 0,98 faiz' fırsatı sunuluyor.

Ondörtüç Pendik'te yüzde 10 peşin 84 ay 0 faiz! 

İnsay Yapı, İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden Pendik'te hayata geçirdiği 'Ondörtüç' projesinden ev almak isteyenler için bahara özel kampanyasını sunuyor. 

Ondörtüç Pendik fiyat listesi 2017!

Ondörtüç Pendik fiyat listesi 2017 kapsamında daire fiyatları 244 bin TL'den başlıyor. 'Bugün al, teslimde ödemeye başla' kampanyası uygulanan proje İnsay Yapı imzası taşıyor...

Ondörtüç Pendik'te peşinde yüzde 5 + yüzde 10 indirim!

Ondörtüç Pendik, yıl sonuna özel bir kampanya başlatıyor. Firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar vadelendiren Ondörtüç Pendik, peşin satışlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 5 + yüzde 10 indirim uyguluyor..

Ondörtüç Pendik'te yaşam 2018'de başlıyor!

Pendik'te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinde her ihtiyaca uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Teslimler ise 2018'de yapılıyor..

Ondörtüç Pendik'te faizler 0,64'e çekildi!

Sektörün yenilikçi markaları arasında yer alan İnsay Yapı, kentin içinde müstakil yaşam sunduğu ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde, “Şimdi değilse ne zaman?” diyerek yatırımcılara yüzde 0.64 faiz oranıyla, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme fırsatı sunduğu yeni bir kampanya başlattı.

Ondörtüç Pendik'te Tıp Bayramı’na özel yüzde 3 indirim fırsatı!

Hayata geçirdiği projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı’nın Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde; sağlık çalışanlarını, Tıp Bayramı’na özel yüzde 3 indirim kampanyası bekliyor...

Ondörtüç Pendik'te 180 ay vadeyle ev sahibi olma fırsatı!

İnsay Yapı tarafından inşa edilen 'Ondörtüç Pendik' projesinde faiz oranları yüzde 1'in altına düştü. Projede, 281 bin TL ve 180 ay vadelendirme seçenekleriyle ev sahibi sunuluyor...

Ondörtüç Pendik, 0.99 faiz oranı ve 180 ay vade ile yatırımcı taleplerini artırdı!

Kamu bankalarının faiz oranlarını yüzde 0.99’a düşürmesiyle başlayan hareketlilik 'Ondörtüç Pendik' projesinin satışlarında da hissedildi.

Ondörtüç Pendik'te yüzde 0.99 faiz oranı ve 180 ay vade fırsatı! 

Toplam 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan Ondörtüç Pendik projesinde daireler, 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla, yüzde 0.99 faz oranı ve 180 ay vade avantajıyla satışa sunuluyor...

Ondörtüç Pendik'te takas kampanyası!

İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde uyguladığı Takas Kampanyası aracılığıyla yatırımcılara yeni bir fırsat sunuyor. Yatırımcıların mevcut daireleri, projeden istedikleri dairelerle takas yapılıyor.

Ondörtüç Pendik projesine en çok ilgi pilot ve doktorlardan geliyor!

İnsay Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği projesi 'Ondörtüç Pendik'e en çok ilgi bulunduğu konum ve lokasyon sebebiyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden geliyor.

Ondörtüç Pendik Projesi'nde bahar kampanyası!

İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde bahar kampanyasını başlattı. Konut almak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sunulan projede daire fiyatları 285 bin TL'den başlıyor. 

Ondörtüç Pendik yerli ve yabancı yatırımcılara tanıtılacak!

İnsay Yapı ''Ondörtüç Pendik'' projesini 13. Gayrimenkul Fuarı'nda görücüye çıkaracak. Proje yerli ve yabancı yatırımcıların beğenisine sunulacak.

Ondörtüç Pendik’te gurbetçilere özel kampanya!

İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen 'Ondörtüç Pendik' projesi 'Evim Türkiye Fuarı'nda görücüye çıkacak. İnsay Yapı, projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak.

Ondörtüç Pendik'te teslimler başladı!

İnsay Yapı tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik'te teslimler başladı. 252 konut ve 15 ticari birimden meydana gelen projede 1+1 dairelerin fiyatları 285 bin TL'den başlıyor.

Satya Yayalar Pendik'te 36 ay 0 faiz fırsatı!

Satya Yayalar Pendik projesi yüzde 0,98 faiz ve 120 ay vade fırsatı ya da 36 ay boyunca 0 faizle şirket içi taksitlendirme imkanıyla 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor...

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

İnsay Yapı imzası ile Anadolu Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Ondörtüç Pendik projesi

Ondörtüç Pendik projesi Ondörtüç Pendik projesi

İnsay Yapı'nın, İstanbul'un hızla gelişen bölgeleri arasında yer alan Pendik’te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesi hem yatırımcı hem de kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Doğru lokasyonu ve her geçen gün artan yatırım potansiyeliyle kente de de değer kazandıracak bir proje olarak inşa edilen 'Ondörtüç Pendik', konumu nedeniyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden yoğun ilgi görüyor. 


Projeye çok çeşitli meslek gruplarından talep geldiğini belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık "Projemiz Marmara Üniversitesi Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle sağlık çalışanları ve havaalanı personelinden yoğun ilgi görüyor. Özellikle pilot ve doktorların özel ilgi gösterdiği projemizden konut almak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Bu kapsamda daire sahibi olmak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10...