Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Firma: İnsay Yapı

Proje: Ondörtüç

İnsay Yapı imzası ile Anadolu Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...Kira öder gibi ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik projesi,  İnsay Yapı  imzası ile Anadolu Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Pendik’te inşa ediliyor. 

10’ar katlı bloklardan meydana gelen Ondörtüç Pendik projesinde 242 konut ve 12 ticari alana yer veriliyor. 

Metroya, hastanelere, havalimanına, deniz ulaşımına yakınlığıyla ulaşım ve lokasyonda büyük avantaj sağlayan projede daire teslimlerine de başlanıyor.

Ondörtüç Pendik projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Projede dairelerin büyüklükleri ise 1+1'lerde 68 ile 76 metrekare arasında, 2+1'lerde 94 ile 133 metrekare arasında, 3+1'lerde ise 139 ile 147 metrekare arasında değişiyor.

Ondörtüç Pendik'te daire fiyatları ise 258 bin TL'den başlıyor. Projede aynı zamanda kişiye özel ödeme koşulları oluşturulabiliyor. 

Çocuk oyun alanları, spor alanlar, yürüyüş alanları, havuz ve otopark gibi ortak alanların da yer aldığı Ondörtüç Pendik, Teknokent'e komşu konumda, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

9 bin metrekare alan üzerine kurulu Ondörtüç, aynı zamanda Şeyhli metro istasyonuna birkaç dakikalık uzaklıkta, Viaport AVM'ye çok yakında mesafede konumlandırılıyor.


Tel: 0216 314 14 14
Web: www.ondortuc.com.tr

 


projeye sor