Kartall Mesa'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Kartall Mesa'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! Kartall Mesa'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Firma: Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Proje: Kartall Mesa

Kartall Mesa'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı proje Mesa Mesken imzası ile hayata geçiriliyor.Anahtar teslimleri hemen gerçekleşen  Kartall Mesa  Residence 32 katlı tek bloktan oluşuyor. Proje 10 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 


Kartall Mesa'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sağlanıyor. Aylık taksitlerin 1.750 TL'den başladığı projede tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor. 


Mesa Mesken imzası taşıyan Kartall Mesa Konutları spor alanları, fitness center, dinlenme alanları, hobi odası, kapalı otopark, yüzme havuzu, oyun alanları gibi sosyal imkanlara sahip.


Kartall Mesa Rezidans'da 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen daireler yer alıyor. Projede konutların büyüklükleri 38 ile 120 metrekare arasında değişiyor. 


Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kadıköy - Kartal Metrosu'nun yanıbaşında olan Kartall Mesa Evleri'nde 2+1'ler 357 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 


Kartall Mesa Konutları nerede?

Kartall Mesa adres: Cumhuriyet Mh. Mermer Sk. No:16 Kurfalı Yakacık Yanyol 34876 Kartal/İstanbul


Mesa Kartall satış ofisi telefon: 0216 451 93 70

Web Adresi: www.mesakartall.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor