One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya!

One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya!

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.BAŞKENT’İN ZİRVESİ’NDE EV SAHİBİ YAPACAK ‘PEŞİNATSIZ’ KAMPANYA

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.


Kentin en özel bölgelerinden Oran’da hayata geçirilen One Tower Diplomatique’de ev sahibi olmak isteyenler, hiç peşinat vermeden, 6 ay sonra % 15, 12 ay sonra ise % 15 ödeme yaparak konut alabilecek.


‘Başkent’in zirvesi’nde yerini almak isteyenler 60 ay vade ile 0,40 faiz ya da 120 ay vade ile 0,70 faiz oranı ile prestijli yaşama adım atabilir. 


Hemen teslim avantajıyla da öne çıkan One Tower Diplomatique’deki kampanya Eylül ayının sonuna kadar devam edecek.


Web: http://onetower.com.tr/Haber Sabah'ta şöyle yer aldı


Oran'da 185 metre yüksekliğiyle Ankara'nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, özel bir kampanya başlattı. One Tower Diplomatique'de ev sahibi olmak isteyenler, hiç peşinat vermeden, 6 ay sonra yüzde 15, 12 ay sonra ise yüzde 15 ödeme yaparak konut alabilecek. 60 ay vade ile 0,40 faiz ya da 120 ay vade ile 0,70 faiz oranı ile prestijli yaşama adım atılabilir. Hemen teslim avantajıyla da öne çıkan One Tower Diplomatique'deki kampanya eylül ayı sonuna kadar devam edecek.


Sabah