01 / 07 / 2022

ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018!

ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018!

Firma: Ons İnşaat

Proje: Ons İncek

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen Ons İncek , tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor..Her özelliği ile Ankara'nın yeni yıldızı olan ONS İncek, renkli binalarıyla renkli yaşamlar sunuyor. Proje 39 bin 168 metrekare arsa alanına sahip.

Aradığınız her şeyi yanı başınızda bulabileceğiniz ONS İncek'te, ihtiyaçlarınızı karşılamak zevke dönüşüyor. Proje şehrin ritmine ayak uyduranlar için, tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen  Ons İncek  , akıllı ev konsepti ile beş yıldızlı otel konforunu birleştiriyor. Toplam 992 residence ve 41, 43, 45 katlı toplam üç bloktan oluşuyor. 1+1 daire tipleri artık günümüz solo yaşam tarzına yönelik çözüm sunarken, 2+1 daire tipleri ise yeni evli çiftlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturuldu.

Alışveriş merkezi ve restoranları yanında, fitness, spa, rent a car hizmeti, sağlık yardımı, bakım hizmeti, rezervasyon imkânı, özel davet organizasyonları,teknik destek hizmeti, çiçek bakımı, gün boyu kat servisi gibi birçok alanda VIP hizmet anlayışıyla konut sahiplerinin yaşam standardına değer katıyor. 15.000 m2 peyzaj alanına sahip olan proje beş yıldızlı konfor ile yeşille bir arada yaşamayı da vadediyor.

Türkiye’de ilk defa uygulanan kişiselleştirilmiş sesli komut sistemi sayesinde zamandan tasarruf ediyor, eve gelmeden trafikteyken verdiğiniz komutlarla evinizi ısıtıp, fırındaki yemeğinizi pişirebiliyorsunuz.


ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018
1+1 daireler 450 bin TL ile 650 bin TL,
2+1 daireler 650 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiyor.

 

Adres: Taşpınar Mah. 2807.Sokak No:5 (TED koleji çevresi) İncek / Gölbaşı / Ankara
Web : http://www.onsincek.com

 


projeye sor