Çukurova Balkon

Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Gül Ghutaı Ahmadzaı tarafından kuruldu. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Gül Ghutaı Ahmadzaı tarafından kuruldu. 

Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
a.Bilumum gayrimenkulleri almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek alım ve satımında aracı olmak. Emlakcılık hizmetleri yapmak, kiralamak, kiraya vermek, temsilcilik almak, vermek. b.Her türlü gayrimenkul, villa, plazalar, marketler, depolar,soğuk hava depoları, tatil köyleri, devre mülk, apartotel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor ompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkuller almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, bahce, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkartmak, gerektiğinde projelendirmek, kat mülkiyeti, kat irfikatı, gayrimenkul mülkiyeti tesis etmek. c.Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak ve anasözleşmesinde yazılı işler

Open Door Yapı Gayrimenkul Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Barış Mah.Bestekar Sk.Kule Çarşı Avm.Apt.No.2/39 Beylikdüzü