02 / 07 / 2022

Oral Mimarlık Değer 16 Residences ile 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülü'nü aldı!

Oral Mimarlık Değer 16 Residences ile 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülü'nü aldı!

Merakla beklenen 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri sonuçları 2 Aralık 2021 tarihinde Londra’da gerçekleştirilen törenle açıklandı. Oral Mimarlık, Nişantaşı’nda gerçekleştirdiği Değer 16 Residences projesi ile yarışmada ödül aldı. Merakla baklenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri gayrimenkul ve emlak sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında en yüksek seviyede başarı gösterenlere verilen dünya çapında ünlü bir mükemmellik ödülü olma özelliğine sahip. Verilen bu ödüller, çok çeşitli gayrimenkul disiplinlerinde uzmanlaşmış olan deneyimli profesyonellerden meydana gelen bir jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda her yıl veriliyor. 

Oral Mimarlık'ın tasarladığı Nişantaşı’nın özgün ve modern binası  Değer 16 Residences; 8 katlı olarak tasarlandı. Nişantaşı Değer 16, rezidans olarak yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamak üzere dizayn edildi. 

Oral Mimarlık Değer 16 Residences ile 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülü nü aldı!

Merakla beklenen 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri sonuçları 2 Aralık 2021 tarihinde Londra’da gerçekleştirilen törenle açıklandı. Oral Mimarlık, Nişantaşı’nda gerçekleştirdiği Değer 16 Residences projesi ile yarışmada ödül aldı. 

Oral Mimarlık ortakları Y. Mimar Kerem Oral  ve Emre Oral, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:  “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmamızı takdir ederek ödüle layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Değer 16 Residences, Nişantaşı'nda çevresine değer katan ve hayat veren modern tasarımın güzel bir örneğini temsil ediyor, ayrıca konut iç mekan tasarımında canlılık ve başarıyı ifade ediyor " 

Lotus Nişantaşı kapılarını açıyor!