Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımları masaya yatırıldı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımları masaya yatırıldı!Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi geride kalan 3 ayın değerlendirmesini ve 1 yılın planlamasını masaya yatırdı.


Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi geride kalan 3 ayın değerlendirmesini ve 1 yılın planlamasını masaya yatırdı. Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan haber egöre, daha seri kararlarla hizmetleri daha hızlı hayata geçirmek amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp’in katılımıyla Genel Sekreter Yardımcıları ve daire başkanları gerçekleştirilen toplantı ile bir araya geldi.

3 AYDA YAPILAN VE YAPILACAKLAR DEĞERLENDİRİLDİ

3 aylık periyotta yapılan çalışmaların ve 1 sene içerisinde hayata geçirilmesi planlanan projelerin masaya yatırıldığı toplantıda açıklamalar yapan Genel Sekreter Alp, “Çalışmalarımızın hızlanması ve seri kararlar alabilmek adına bu çalışmaların önemli olduğunu düşünüyorum. Bir araya gelerek hem neler yaptığımızı ve yapacağımızı masaya yatıracak hem de varsa eksiklerimiz onları belirleyerek bu doğrultuda yol haritası belirleyeceğiz ” şeklinde konuştu.

“YATIRIMLARI HIZLA HAYATA GEÇİRMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Eğitim, koordinasyon ve bilgi sunumunun yapıldığı toplantıya dair değerlendirmeler yapan Genel Sekreter Coşkun Alp, “1 Nisan itibariyle neler yaptık, eksiklerimiz neler, bundan sonra neler yapacağız noktasında bir yol haritası belirlemek adına düzenlediğimiz bu koordinasyon toplantımızı son derece önemli buluyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak daha seri kararlar almak ve yatırımları hızla hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ordulular bizden hizmet bekliyor. Bu noktada üzerimize düşeni en iyi şekilde, aksaklığa mahal vermeden yerine getireceğiz” dedi.Genel Sekreter Coşkun Alp’in konuşmasından sonra daire başkanları tarafından yapılan ve yapılacak çalışmalara yönelik bilgilendirme sunumu yapıldı.