Çukurova Balkon

Ordu Gülyalı'da çikolata üretim merkezi bu yaz sonu kurulacak!

Ordu Gülyalı'da çikolata üretim merkezi bu yaz sonu kurulacak! Ordu Gülyalı'da çikolata üretim merkezi bu yaz sonu kurulacak!

Ordu’nun Gülyalı ilçesinde 60 bin dönüm arazi üzerine çikolata üretim merkezi kuruluyor. Çikolata Park Projesine bu yaz sonu başlaması hedefleniyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Ordu-Giresun Havalimanı ile birlikte zirve yapan Gülyalı, şimdi de 'Çikolata Park Projesi' için yaz sonunu bekliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gülyalı ilçesinde 60 bin dönüm arazi üzerine kurulması planlanan ve içerisinde çikolata üretimi ile satış merkezlerinin yanı sıra oyun ve sosyal donatı alanları ile küçük gemilerin yaklaşabileceği yat iskelesinin bulunacağı proje için çalışma başlattı. Türkiye'de alanında ilk olma özelliği taşıyacağı belirtilen projeyle ilgili açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, projenin yaz ayında tamamlanmasını hedeflediklerini söyledi. Yılmaz, projeyle ilgili şunları söyledi: "5 milyon lira maliyet öngörülen projede çikolata üretim ve satış merkezlerinin yanı sıra birçok çeşitte sosyal donatı alanları yer alacak ve burası özellikleriyle belki Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyacak.Sabah