Ormanada Zekeriyaköy ödeme planı 2017!

Ormanada Zekeriyaköy ödeme planı 2017!


Firma: Eczacıbaşı Gayrimenkul

Proje: Ormanada


İstanbul Zekeriyaköy'de Eczacı başı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Ormanada projesinde 48 aya kadar sıfır faizle ödeme yapılabiliyor. Projede villa ve sıra evlere yer verildi...


Eczacıbaşı Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen  Ormanada  Projesi, İstanbul Zekeriyaköy'de inşa edildi. Ormanada Zekeriyaköy projesinde dolar kuru 3,09'a sabitlendi. 


Zekeriyaköy Ormanada Evleri 220 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Beş farklı tip konut alternatifleri sunulan Ormanada Evleri'nde 188 adet villa ve 15 farklı tip 85 adet sıra ev yer alıyor. 


Eczacıbaşı Ormanada projesinde konutların büyüklükleri 15 metrekare ila 300 metrekare arasında değişiyor. 


Ormanada Zekeriyaköy ödeme planı 2017!


Ormanada Zekeriyaköy projesi ödeme bilgisine göre projede yüzde 10 KDV indirimi bulunuyor. 48 aya kadar sıfır faiz avantajı sunulan Zekeriyaköy Ormanada Konutları'nda 0,50 faiz oranıyla 120 aya kadar taksit imkanı da mevcut. 


Orman Ada Zekeriyaköy projesinde, pilates-fitness merkezi, buhar odası, masaj odaları, iki adet yüzme havuzu, biri kapanabilir iki adet tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolları, 25 dönümlük yeşil alan gibi olanaklar da bulunuyor.


Tel: 0212 201 59 30

Web: www.ormanada.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor