Çukurova Balkon

Ortadoğu tanıtımı Dumankaya'nın satışlarını artırdı!

Ortadoğu tanıtımı Dumankaya'nın satışlarını artırdı! Ortadoğu tanıtımı Dumankaya'nın satışlarını artırdı!

Dumankaya İnşaat'ın yaptığı projelere yabancı ilgisi arttı. Konu ile ilgili bilgi veren şirket yetkilileri, Al Mazaya ile yapılan ortaklık çerçevesinde Kuveyt'te görücüye çıkan Ritim İstanbul'da yabancı alımlar yapıldığını söyledi.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Güven etkili oldu 

2014 yılında tüketiciler tarafından en beğenilen marka seçildiklerini hatırlatan Yönetim Kurulu Başkam Uğur Dumankaya, Superbrands 2014 yılı seçimlerinde de süper markalar arasında yer aldıklarını satış hızında markaya olan güvenin etkili olduğunu aktardı.


Dekorasyon seçeneği çok 

Şirketin Sancaktepe'de yükselen Mozaik projesine de yabancı ilgisi olduğu belirtiliyor. Az katlı binalardan oluşan sitede 4 farklı dekorasyon seçeneği sunuluyor. Fiyatlar 219 bin 120 liradan başlıyor. 

 

Faiz oranı 0,56 

Ritim İstanbul, 863 rezidans, 250 home Office, 114 ticari ofis ve 146 mağazaişyeri olmak üzere toplamda 1.373 bağımsız üniteden oluşuyor. 312 bin liradan başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabilecek projede sıfır peşinat, yüzde 12 indirim, 48 ay sıfır faiz ve 120 ay yüzde 0,56 faiz gibi çeşitli fırsatlar sunuyor. 


Bugün