Ortaköy'ün en yenisinde metrekaresi 5 bin dolara!

Ortaköy'ün en yenisinde metrekaresi 5 bin dolara!Ortaköy'de inşasına başlanan One&Ortaköy'ün çatısında 2.6 dönüm yeşil alan ile açık yüzme havuzu bulunacak. Proje 2009'da teslim edilecek.


Doğu İnşaat tarafından Ortaköy'de inşa edilen One&Ortaköy projesinin çatısında 2 bin 600 metrekarelik yeşil alan olacak. Çatıda açık yüzme havuzunun da yer alacağı proje, 2009 yılı sonunda teslim edilecek. Ortaköy'de Boğaziçi Köprüsü'nün ayağındaki bir vadide Mediko Sitesi'ne komşu arazide inşa edilecek proje, 60 bin metrekarelik alanda 98 daireden oluşacak. Mimarisi Gökhan Avcıoğlu tarafından hazırlanan projede 32 farklı daire bulunacak. Temelleri atılan One&Ortaköy'de daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak değişiyor. 110 metrekare ile 230 metrekare arasında farklılık gösteren büyüklüklerde daire seçenekleri bulunan proje, altı katlı tek bir blok olarak inşa edilecek. Girişinde bir lobinin yer alacağı One&Ortaköy'de lobinin altına spor merkezi ile kapalı yüzme havuzu da yapılacak.

Deniz manzarası görecek
Doğu İnşaat'ın One&Ortaköy projesinin önünde alışveriş merkezi ya da ofislerin bulunduğu bir başka blok daha inşa edilecek. İki kullanım alanından hangisi olacağı konusunda henüz karar verilmeyen projenin bu bölümünde, restoranlar ve kafeler de bulunacak. Dairelerin metrekare fiyatlarının 5 bin dolar olduğu projede, en üst kattaki dairelerin deniz manzarası bulunuyor. Satışların başladığı projede teslimat 2009 yılı sonunda yapılacak.

One&Ortaköy'ün künyesi

Firma: Doğu İnşaat
Yer: Ortaköy
Konut sayısı: 98
Konut büyüklüğü: 110-230 metrekare
Fiyat: Metrekaresi 5 bin dolar
Tel: 0 216 335 61 35
(Sabah)