Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi kuruldu!

Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi kuruldu! Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi kuruldu!

Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Yaman tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Yaman tarafından kuruldu. 

Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi konusu:
İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü ve anasözleşmesinde yazılı işler

Ory Isı İnşaat Malzemeleri Elektrik Tekstil Ve Metal Limited Şirketi adres: İnönü Mah.Sami Paşa Cad. Uyumkent St.A1 Blk.Ap.N.62 C/1 Küçükçekmece 

pus