Çukurova Balkon

Özak GYO esas sözleşme tadil metnini yayınladı!

Özak GYO esas sözleşme tadil metnini yayınladı! Özak GYO esas sözleşme tadil metnini yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO  esas sözleşme tadil metnini yayınladı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO  esas sözleşme tadil metnini yayınladı.

 

Özak GYO tarafından yapılan açıklamada 300 milyon TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı izin süresi 2017 yılı sonunda dolacak olan şirketin Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği ve Şirket Esas Sözleşmesi bildirisi açıklandı. 

 

Kap Açıklaması:
Yönetim Kurulumuzun 21/11/2017 tarihli toplantısında,

 

Kayıtlı sermaye sistemi içerisinde bulunan ve 300.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı izin süresi 2017 yılı sonunda dolacak olan Şirketimizin, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği ve Şirket Esas Sözleşmesi uyarınca;

 

Kayıtlı sermaye tavanın 1.000.000.000 TL'ye çıkarılması, kayıtlı sermaye tavan izin süresinin 5 yıllık süre için geçerli olmak üzere değiştirilmesi ve Şirket Esas Sözleşmesinin "Sermaye ve Paylar" başlıklı 8. Maddesinin ekli tadil tasarısına uygun olarak tadili kapsamında, Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli onay ve uygunluk görüşlerinin alınmasına, söz konusu onayların alınmasını müteakip, değişikliklerin yapılacak ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulmasına, karar verilmiştir.


Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.