Özak GYO olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı!

Özak GYO olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 24 Aralık 2013 olağanüstü genel kurul toplantısı saat 14:00'da düzenlendi. Tamer Eyerci ve Tutanak Yazmanlığına Okay Ayran'ın seçilmelerine oy birliği ile karar verildi...Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından yapılan açıklama şöyle,


Divan Heyetinin oluşturulması için teklifler alındı, toplantı başkanlığına Mahmut Karabıyık, oy toplama memurluğuna Tamer Eyerci ve Tutanak Yazmanlığına Okay Ayran'ın seçilmelerine oy birliği ile karar verildi. 

2- Genel Kurul toplantı tutanağının Genel Kurul adına Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi için yetki verilmesi hususu oylamaya açıldı, Genel Kurul toplantı tutanağının Genel Kurul adına Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi için yetki verilmesi hususu oy birliği ile karar verildi.

3- Şirket Anasözleşmesinin 8.maddesi değişikliği ile ilgili tadil tasarısı, Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış haliyle Sn.Okay Ayran tarafından okundu ve genel kurulda müzakere edildi.

4- Gündemde başka görüşülecek konu olmadığından Toplantı Başkanı Mahmut Karabıyık tarafından toplantıya son verildi.


Detaylı bilgi için tıklayın

Detaylı bilgi için tıklayın