27 / 06 / 2022

özak gyo 24 aralık genel kurul toplantısı

özak gyo 24 aralık genel kurul toplantısı

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 24 Aralık 2013 olağanüstü genel kurul toplantısı saat 14:00'da düzenlendi. Tamer Eyerci ve Tutanak Yazmanlığına Okay Ayran'ın seçilmelerine oy birliği ile karar verildi...

Özak GYO'nun 2 projesinden 305 milyon TL'lik satış!

Özak GYO projelerinden Özak Göktürk projesinde yaklaşık 281 milyon TL, Hayat Tepe projesinde ise yaklaşık 24 milyon TL tutarında satış işlemi yapıldı. 

Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı.

Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı.

Özak GYO Didim ve Demre'de otel inşa edecek!

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Turizm sektöründe ise önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre'de yer atan arsalanmızda Ela Resort'un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" diye konuşuyor.

Özak GYO'dan Alsancak projesi avansının geri tahsil edilmesi açıklaması!

Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün geri tahsil edildi.

Özak GYO'dan pay geri alım bildirisi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO pay geri alım bildirisini yayınladı.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkul için Kültür Bakanlığı'na başvuru yaptı!

Özak GYO Demre'deki günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için, ön izin süresinin 4 ay uzatılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.

Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı.

Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı.

Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği açıklaması!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği bildirisini yayınladı.

Özak GYO, Arstate Turizm ile birleşti!

Özak GYO'nun yüzde 100'üne sahip olduğu Arstate Turizm Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'yi devralmak suretiyle kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemi ticaret sicilinde tescil edildi.

Özak GYO Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO, Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı.

Özak GYO, 2 ödül birden kazandı!

Özak GYO, farklı alanlarda da özel başarılara imza atmaya devam ediyor. ARC Awards'ta, farklı formatıyla geleneksel olmayan raporlar kategorisinde Bronz ödül kazandı. Galaxy Award'ta ise genel tasarım kategorisinde gümüş ödül almayı başardı.

özak gyo 24 aralık genel kurul toplantısı Haberi

özak gyo 24 aralık genel kurul toplantısı

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından yapılan açıklama şöyle,


Divan Heyetinin oluşturulması için teklifler alındı, toplantı başkanlığına Mahmut Karabıyık, oy toplama memurluğuna Tamer Eyerci ve Tutanak Yazmanlığına Okay Ayran'ın seçilmelerine oy birliği ile karar verildi. 

2- Genel Kurul toplantı tutanağının Genel Kurul adına Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi için yetki verilmesi hususu oylamaya açıldı, Genel Kurul toplantı tutanağının Genel Kurul adına Başkanlık Divanı'nca imzalanması ve bununla yetinilmesi için yetki verilmesi hususu oy birliği ile karar verildi.

3- Şirket Anasözleşmesinin 8.maddesi değişikliği ile ilgili tadil tasarısı, Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış haliyle Sn.Okay Ayran tarafından okundu ve genel kurulda müzakere edildi.

4- Gündemde başka görüşülecek konu olmadığından Toplantı Başkanı Mahmut Karabıyık tarafından toplantıya son verildi.


Detaylı bilgi için