Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Zarif Özgür tarafından kuruldu.


Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Zarif Özgür tarafından kuruldu.


Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:

a) Turistik yerlerde turizme elverişli alanlarda hakiki ve hükmi şahıs yada devlete ait arazi ve arsalar satın almak, kiralamak, kiraya vermek, satmak, bu gibi arsa ve araziler üzerinde turistik otel, motel, tatil köyü, oberj, kamp , plaj, temel ve sportif tesisler ile konuk evleri kurmak , inşa etmek yada ettirmek, işletmek, işlettirmek, kiraya vermek, satmak, ilgili mercilerden bu konular ile ilgili teşvikler almak, ,T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı , T.C Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve diğer kamu kuruluşlarından Turizm amaçlı arsa tahsisi almak, Bunun İçin T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı ,T.C Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve diğer kamu kuruluşlarının açacağı ihalelere katılmak.........


Özgürel Mimarlık Turizm İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Osmanağa Mah.Kuşdili Cd. No.12/198 Kadıköy