Özyeğin Üniversitesi MBA in Real Estate kayıtları başladı!

Özyeğin Üniversitesi MBA in Real Estate kayıtları başladı! Özyeğin Üniversitesi MBA in Real Estate kayıtları başladı!

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) ile beraber hayata geçirilen ve gayrimenkul sektörüne yönelik uzmanlaşma olanağı sunan ingilizce işletme yüksek lisans programı "ÖzÜ-MBA in Real Estate" 2018 güz dönemi kayıtları başladı..Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) ile beraber hayata geçirilen ve gayrimenkul sektörüne yönelik uzmanlaşma olanağı sunan ingilizce işletme yüksek lisans programı "ÖzÜ-MBA in Real Estate" 2018 güz dönemi kayıt dönemi başladı.

ÖzÜ İşletme Fakültesi öğretim üyeleri başta olmak üzere, GYODER üyesi eğitmenler ve sektör uzmanlarından oluşan zengin bir kadronun ders vereceği "ÖzÜ-MBA in Real Estate" programında dersler modüler olup, 15 ay sürecek olan program toplam 19 dersten oluşuyor.

İstanbul Beşiktaş’ta Swissotel The Bosphorus, OzU Graduate School of Business (GSB) dersliklerinde gerçekleştirilecek olan bu program ile sektör çalışanları bir yandan çalışırken bir yandan da kariyerlerini desteklemek ve/veya kariyer hayatlarını değiştirmek fırsatları bulmaktadırlar.

GYODER üyelerine yüzde 25 indirim ayrıcalığı sunuluyor. 2018-2019 Akademik yılı öğrenci alımları için 31 Ağustos 2018 tarihine kadar online başvuru yapılabilecektir.