Özyurtlar İnşaat, Serkan Kaya ile 2015'e veda etti!

Özyurtlar İnşaat, Serkan Kaya ile 2015'e veda etti!

Aynı anda altı şantiyede iş yapan ve 2015’i yüzde 15 büyümeyle kapatan Özyurtlar İnşaat’ın çalışanları yıla ünlü sanatçı Serkan Kaya’nın şarkılarıyla veda etti. Geceye Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt da katıldı.Özyurtlar İnşaat’ın geleneksel yıl sonu balosu 25 Aralık Cuma akşamı Büyükçekmece Eser Otel’de gerçekleşti. Özyurtlar İnşaat çalışanları ve ailelerinin katıldığı gecede arabesk müziğin ünlü sesi Serkan Kaya da sahne aldı. Serkan Kaya’nın bir birinden güzel şarkılarıyla yılın yorgunluğunu atan çalışanlar 2016 için de moral depoladı. Geceye, Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt ve Özyurtlar Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt da katıldı.


Yüzde 15 büyüdü

Siyasette ve ekonomide yaşanan dalgalanmalara rağmen bu yıl NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap’ı satışa çıkaran Özyurtlar İnşaat, Ncadde Business’ı da teslim etti. Yine bu yıl Nşehir 2. Etap ve N5 Suites projelerinin yapımını hızla sürdüren kuruluş, aynı anda altı şantiyede iş yaparak yüzde 15 büyüme gösterdi. Özyurtlar İnşaat 2016’da da iki yeni projeyi satışa çıkararak büyümesini sürdürmeyi he defliyor.


Web: http://www.ozyurtlar.com/


Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Özyurtlar İnşaat, 'N' ve '1' markalı projeleriyle bugüne kadarlO bin konut üreterek 39 bin kişiyi ev sahibi yaptı. 20l6'nın çift haneli rakamlarla büyüdükleri bir yıl olacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, "Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla iki projeyi daha hayata geçireceğiz. Böylece 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız" dedi. Yeni projelerini istanbul'un Avrupa Yakası'nda hayata geçireceklerini belirten Özyurt, bu projelerle kentsel değişime öncülük edeceklerini vurguladı. 


Ekonomist