09 / 08 / 2022

Paladyumun ons fiyatı bugün 2 bin 070 dolar oldu! Paladyum sert düştü...

Paladyumun ons fiyatı bugün 2 bin 070 dolar oldu! Paladyum sert düştü...

Paladyumun onsu haftanın yeni işlem gününde değer kaybetmeye başladı. Paladyum gündemin etkisi ile bugün değer kaybeden madenler arasında yerini aldı. Peki paladyum bugün ne kadar? İşte 6 Mayıs 2022 paladyum fiyatı...PALADYUM BUGÜN NE KADAR? 6 MAYIS 2022 PALADYUMUN GRAM FİYATI

Paladyum bugün değer kayben kıymetli yatırım araçlarından biri oldu.  Paladyumun onsu  bugün 2 070 dolara kadar düştü. Paldyumun gram fiyatı bugün alış fiyatı 56,03 dolar, satıuş fiyatı ise 66,38  dolar seviyesinde işlem görüyor. 

Paladyumun ons fiyatı bugün 2 bin 191 dolar oldu! Paladyum değer kaybediyor...

Paladyum hız kesmeden yükselmeye devam ediyor! 29 Nisan 2022 paladyum fiyatı

Paladyumun onsu bugün 2 bin 439 dolar oldu! Paladyum yükseliyor...

Paladyumun onsu 2 bin 374 dolar oldu! Paladyum düşüşe geçti...

Paladyumun onsu 2 bin 440 dolar oldu! Paladyum yükseliyor...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.