11 / 12 / 2023

Paladyumun onsu 2 bin 374 dolar oldu! Paladyum düşüşe geçti...

Paladyumun onsu 2 bin 374 dolar oldu! Paladyum düşüşe geçti...

Paladyumun onsu haftanın ikinci işlem gününde düşüşe geçti. Paladyum gündemin etkisi ile bugün değer kaybeden değerli madenler arasında yerini aldı. Peki paladyum bugün ne kadar? İşte 19 Nisan 2022 paladyum fiyatı...Şerife Aydın

Sarı metalden 30 kat daha kıymetli bir maden olan paladyumun gramı şu dakikalarda 76,30 dolardan, onsu ise 2,374 dolardan işlem görüyor.

 Paladyumun onsu 2 bin 374 dolar oldu! Paladyum düşüşe geçti...

Paladyumun gramı Ekim 2019 yılında ilk kez 1.800 doların üzerine çıkarak rekor kırmıştı. En düşük seviye ise 78 dolar ile 1991 yılının Ağustos ayında görüldü. 7 Mart Pazartesi günü paladyumun onsu 3,357,00 dolar ile tarihi rekoruna imza attı. 

Peki tarihten gümüze kaç lira seviyelere ulaştı? Pladyum kaç lira oldu? İşte merak edilenler...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön