Palmiye Park Sole’de 190 bin TL'ye 2+1!

Palmiye Park Sole’de 190 bin TL'ye 2+1!

Firma: CDS ve Ege Yapı

Proje: Palmiye Park Teras


Palmiye Park yeni projesi Sole ile bu kez Karşıyaka’da yerini alıyor. Butik bir site olan Palmiye Park Sole’de her daire güneş alıyor. 2+1 ve 3+1’lerden oluşan sitede keyif terası, fitness, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanı, kütüphane ve her daireye


İzmir’in en değerli ve prestij sembolü Mavişehir bölgesine komşu olacak Palmiye Park Sole, 3 blokta  toplam 77 daireden oluşuyor. 


Sole, büyük sitelerin kalabalığından sıkılan, komşularını tanıyabilecek nitelikte ancak site olmanın ekonomik faydalarını da yaşamak isteyenler için tasarlandı. 


6 bin 600 metrekare arsa üzerinde hayat bulan Palmiye Park Sole’de  2+1 ve 3+1 daire seçenekleri, yüzme havuzu, her daireye otopark, keyif terası, fitness, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanı, kütüphane gibi zengin sosyal alanlar sunuluyor.


Konumu da cazip: 


Mavişehir metro istasyonu ve  İzmir  çevreyolu gibi önemli ulaşım hatlarına yakın, Piri Reis ve Karşıyaka Anadolu Lisesi gibi önde gelen okullara komşu olan Palmiye Park Sole, Karşıyaka Devlet Hastanesi ve Kent Hastanesi’ne de çok yakın bir konumda.


Projenin ardında CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi’nin imzası var. İzmir’de inşaat sektöründe deneyim ve güveni temsil  eden Veryeri ve Dağıstan ortaklığı, Palmiye Park Gaziemir, Zirvekent, Teras ve Renova’dan sonra yeni projeleri arasına Sole’yi ekledi.  Gaziemir’deki ilk güvenlikli siteyi inşa eden Palmiye Park, ev sahiplerine sunduğu iletişim kanallarıyla da iyi komşuluğu destekliyor. 


CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi adına açıklama yapan CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, bütün dairelerin güneş aldığı, modern ve ferah mimari tasarımıyla fark yaratan projenin Karşıyaka Bölgesi’nin yenilenen yüzünün en güzel örneklerinden olduğunu söylüyor. 


Dağıstan, sözlerine şöyle devam ediyor:  “Her dairenin güneş almasına özellikle önem verdik ve bu sebeple de projenin adını Sole koyduk. Tüm dairelerimizin balkonlarını İzmir’li ebatlarında tuttuk. Ulaşılabilir fiyatlarda 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu güvenlikli site konseptinde, havuzlu, modern bir yaşam alanı projelendirdik ve hızla inşaata başlıyoruz. İnşaat kalitesi kadar perde kapattırmayan konumumuz ve sosyal tesisleriyle de yeni bir cazibe merkezi yarattık. Evlerin tasarım aşamasında, diğer projelerimizdeki ev sahiplerinin yorumları da bize yine yol gösterici oldu. Eski ve yeni müşterilerimiz ile yeni projeden beklentileri üzerine bir anket gerçekleştirdik. Verilen yanıtlardan yola çıkarak; Sole’de yarı açık mutfaklı ve ebeveyn banyolu 2+1 ve 2 balkonlu, giyinme ve çamaşır odalı 3+1 dairelere yer verdik. Genç ve emekli aileler olduğu kadar yatırım amacıyla konut arayanların da tercihi olmaktayız.”


Ekim 2015’te tamamlanacak projede 2+1’lerin fiyatları 190 bin TL’den, 3+1’lerin fiyatı ise 263 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Web: www.palmiyepark.com 

Telefon: 0 232 462 50 60projeye sor