Pana Yapı'nın projeleri Recexpo Fuarı'nda tanıtıldı!

Pana Yapı'nın projeleri Recexpo Fuarı'nda tanıtıldı!Türkiye’nin yeni ve prestijli gayrimenkul firmalarından Pana Yapı, markalı konut projeleriyle yurtdışında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Pana Fikirtepe projeleri Bakü RecexpoFuarı 2015'de görücüye çıktı.


Pana Yapı, Azerbaycan’nın Bakü kentinde bu yıl ilki düzenlenecek ‘Recexpo Fuarı'na Fikirtepe konsept projeleri ile katıldı. Azerbaycan başta olmak üzere diğer tüm bölge ülkeleri için de önemli olan gayrimenkul fuarında Pana’nın İstanbul Fikirtepe, Çengelköy ve Çeşme' de geliştirdiği temalı yaşam projeleri tanıtıldı. 

  

Bakü Expo Center Fuar alanında, kendisine ait sergi alanında Pana’nın Brooklyn Park haricinde 2016’da öne çıkacak rezidans projesi Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Broadway ile Çeşme proje maketleri de Azerbaycanlı ziyaretçileri ile buluştu.


Azerbaycanda özel olarak bağlandığımız, Pana Yapı Genel Koordinatörü ve Selimoğlu Yön. Kur. Üyesi Yasin Oğuz Ufuk FİKİRTEPEHABER.com'a yaptığı özel açıklamada '' Fikirtepe'yi tüm Azerbaycan'a ve yabancı firmalara tanıtıyoruz. Türk firmalarının personelleri bile ;  nedir bu Fikirtepe, diye sormaya geliyorlar! Bir çok Azeri şirket yönetici ve üst düzey devlet idarecilerine Fikirtepe ve çeşme Jardin Eden ve Safahat Konakları Projelerimizi tanıtma ve anlatma imkanı bulduk. Çok güzel tepkiler aldık. Bu Fuarı son derece faydalı bulduk.'' dedi.


17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Bakü kentinde ilk kez düzenlenen "RecexpoFuarı” bugün sona erdi.Fikirtepe Haber 
Haber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....


PANA Yapı, Azerbaycan'da ilk kez düzenlenen 'RecExpo Fuarı'na katıldı. Fuarda büyük ilgi gören Pana Yapı, Azeri yatırımcılara Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream, Broadway ve Çeşme Jardin Eden projelerini tanıttı. Aynı zamanda Fikirtepe Platformu PR başkanlığını yürüten Pana Yapı, RecExpo'da Fikirtepe'yi tanıtan tek firma olarak yer aldı. Pana Yapı Genel Koordinatörü Yasin Oğuz Ufuk "Azerbaycan'da çok güzel izlenimler aldık. 

Brooklyn Park dışında, Fikirtepe'de gerçekleştireceğimiz diğer projelerimiz için de ön talep topladık. Yoğunluk beklediğimizin üzerinde oldu" dedi. Yeni Yüzyıl