Parima Merter ofis fiyatları ne kadar?

Parima Merter ofis fiyatları ne kadar?


Firma: Fer Yapı

Proje: Parima Merter


Parima Merter Ofisleri 15 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Bu yıl eylül ayında teslim edilmesi öngörülen projede satışlar devam ediyor. Peki Parima Merter ofis fiyatları ne kadar?


"Parima Merter ofis fiyatları ne kadar?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin detaylarından bahsedelim.  Fer Yapı  imzası taşıyan proje 16 katlı tek blok halinde inşa ediliyor.


Ödeme planı kapsamında 50 ay vade yapılan Merter Parima Ofisleri 15 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. Proje İstanbul'un Güngören ilçesine bağlı Merter'de yükseliyor.


Fer Yapı  Parima Merter  E5 üzerinde, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde, 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor.


Parima Merter'in ortak yaşam alanları içerisinde 75 metrekare büyüklüğünde Cafe Lounge ve Backoffice concierge hizmetleri, 8 ve 18 kişilik 2 toplantı odası, fitness salonu yer alıyor.


Parima Merter ofis fiyatları ne kadar?

Teslim tarihi 2015 yılı Eylül ayı olarak belirlenen Parima Merter Ofisleri fiyatları 443 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ofislerin alanları 45 ile 970 metrekare arasında değişiyor. 


Parima Merter satış ofisi ulaşım: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul


Merter Parima Ofisleri iletişim

Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor