Parima’dan vade farksız, 50 ay taksitle satılık ofis!

Parima’dan vade farksız, 50 ay taksitle satılık ofis!


Firma: Fer Yapı

Proje: Parima Merter


Merter’deki ofis projesi Parima, yeni kampanyasında kolay ödemeli ofis sahibi olma fırsatı sunuyor. Vade farksız, 50 aya varan taksitle ödeme modeli sunan Parima’da ofislerin peşin satış fiyatı ise 390 bin liradan başlıyor.


Ticaretin kalbi, İstanbul Avrupa yakasının en işlek merkezi olan Merter’de E5 üzerinde yükselen Parima, milyonların her gün önünden geçtiği en değerli noktada prestijli bir ofis yaşamı sunuyor. Enerji, sigorta, ithalat, ihracat, tekstil sektörleri ve sanayi, hukuk, eğitim alanlarına olan yakınlığıyla fark yaratan Parima; “Tarifi en kolay ofis, ödemesi de kolay ofis” sloganıyla yatırımcının karşısına çıkıyor. 


Modern ve her ihtiyaca karşılık vermek üzere tasarlanan Parima; yüzde 25 peşin, yüzde 25 teslimde, kalan yüzde 50 ise vade farkı olmaksızın 50 aya varan taksitle ödeme modeli ile yatırımcıya sunuluyor. 50 metrekare bir ofisin peşin satış fiyatı ise 390 bin liradan başlıyor.


16 kat, 224 bağımsız ünite


FerYapı tarafından hayata geçirilen Parima, ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik planlanan zemin kattaki ticari üniteleri ve her biri 970 metrekareden oluşan 16 kat ile toplamda 15.500 metrekarelik alana sahip bulunuyor. Parima’nın 2.500 m2 alana sahip şehir bahçesi, bağımsız ve tamamı cam bir mekanda keyifli bir çalışma ortamı vaad ediyor.


Proje, 50metrekareden başlayan 224 bağımsız ünite, birleştirerek de kullanmaya elverişli bir çalışma ortamı sunuyor. Her ofisin sahip olduğu balkonlar ise, kullanıcısına nefes alma imkanı yaratıyor. Projede; fitness center, lounge, kafe ve toplantı odası bulunuyor. 


Parima; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanı başında yer alıyor. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 5 dakika uzaklıkta olan Parima, İstanbul’dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor. 


Parima Merter iletişim

Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com


projeye sor