01 / 07 / 2022

Park Mozaik'in 4+1 örnek dairesi yoğun ilgi gördü!

Park Mozaik'in 4+1 örnek dairesi yoğun ilgi gördü!

Ankara'da hayata geçirilen Park Mozaik projesinin örnek dairesi, ziyaretçiler tarafından beğeni topladı. Başkentin gözde projesi Park Mozaik “farklı mimari çözümler” konseptiyle Ankaralıları farklı bir 4+1 görmek için bir araya getirdi.Park Mozaik'in, alışılagelmişin dışında, farklı ancak işlevsel ve konforlu örnek dairesi, başkentlilerden büyük beğeni topladı. 


Keyif, huzur, güvenlik, estetik ve kalitenin mozaik uyumuyla bir araya geldiği Park Mozaik'te, yeşil bir site ortamında, köklü ağaçların altında, yaprakların sarardığı bir güz pazarında, Ankaralılar farklı bir 4+1 daire görmek için buluştu. 


Park Mozaik'te, 8 Kasım Pazar günü öğleden sonra saat 14.00'de başlayan davete, Yaşamkent, Çayyolu ve Bilkent'te oturan aileler katıldı. 


Her iki koridorunda odaların bulunduğu, ortada mutfak ve salonun yer aldığı, üç banyolu farklı mimari üslupla oluşturulmuş 4+1 daireyi ziyaret edenler, daha sonra bahçede verilen partiye katıldı. Ankaralılar müzik eşliğinde yenilen yemeklerle keyifli bir hafta sonu geçirdi. 


Farklı bir mahalle dokusu

Park Mozaik bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlandı. Bir meydan etrafında dağılan sokaklar ve evler, komşuların yürüme mesafesinde meydanlarda buluşmasına, nitelikli, huzurlu ve sakin bir atmosfer içinde yaşamalarına imkan veriyor. 


Park Mozaik'te 3'ü kule ve 10'u yatay olmak üzere, toplam 13 blokta, 885 konut bulunuyor. Park MOZAİK, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. Kule blokları tercih edenler panoramik manzaranın tadını çıkarırken, çift cepheli tasarlanan yatay bloklarda yaşayanları ise, önde yeşilin huzuru; arka cephede suyun coşkusu selamlıyor. 180 adet araçlık açık otoparkın yanı sıra, yeşil alanların altına inşa edilen 1.270 araçlık kapalı otopark, sitede yaşayanların kolaylıkla ulaşılabileceği bir konumda bulunuyor.


Türkiye