Paşabahçe 40. mağazasını Vialand'da açtı!

Paşabahçe 40. mağazasını Vialand'da açtı! Paşabahçe 40. mağazasını Vialand'da açtı!

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, 40. Mağazasını İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi’nde açtı...
 


İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, 40. Mağazasını İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi’nde açtı. Yeni mağazanın 521 metrekarelik alana kurulu olduğunu belirten Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel,  “Tüketicilerimiz, yüzlerce çeşit ürün ve koleksiyon arasından tercih yaparak, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacak” dedi.


 


İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları’nın 40. mağazası İstanbul’da açıldı. Faaliyete yeni geçen Vialand Eğlence Parkı’nda yer alan alışveriş merkezinde 521 metrekarelik alanda müşterilerine alışveriş yapma imkânı sunan Paşabahçe mağazası, ‘Yaşam ve Butik’ ürünlerinin yer aldığı birbirinden özel koleksiyon ve binlerce ürünle tüketiciyle buluşuyor.


Şık, fonksiyonel ve dekoratif 3800 ürün


Müşterilere daha keyifli ve daha konforlu bir alışveriş fırsatı sunmak amacıyla İstanbul Vialand AVM’de 521 metrekarelik bir alanda konumlandırılan Paşabahçe Mağazası, Yaşam ve Butik konseptleri altındaki seçkin ürünleri tüketicilerinin beğenisine sunuyor.


Müşterilerini birbirini tamamlayan cam ve porselen ürünlerden oluşan çeyiz serisi ve İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla karşılayan mağazada, ayrıca Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de alışverişinize keyif katıyor.


Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonuyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırla sayıda üretilen Tarih-Kültür-Cam koleksiyonları da Paşabahçe Mağazaları’nda meraklılarını bekliyor.


Paşabahçe Mağazaları, güler yüzlü ve konusunda uzman personelleriyle, müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere, haftanın 7 günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında tüketicileriyle buluşuyor.


Esra Tokel: “Yılsonuna kadar 43 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz”


56 yıldır tüketicilere yaşama değer katan ürünler sunduklarını belirten Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, Paşabahçe Mağazaları’nın şık ve fonksiyonel ürünlerini Türkiye’nin her köşesine ulaştırmayı hedeflediklerini ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.


Mevcut ve yeni faaliyete geçen mağazalarıyla birlikte daha rahat bir alışveriş ortamı yaratarak müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı önemsediklerini söyleyen Tokel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni mağazalarımızla hizmet alanımızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. İstanbul Vialand mağazasıyla beraber Türkiye genelinde 40. mağazaya ulaşmış olmanın da keyfini yaşıyoruz. Yıl sonuna kadar bu sayıyı arttırarak toplamda 43 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz.