Perpa Alışveriş Merkezi yıl sonunda bitiyor

Perpa Alışveriş Merkezi yıl sonunda bitiyor Perpa Alışveriş Merkezi yıl sonunda bitiyor

Ankara'nın Polatlı ilçesine yaptırılan 9 katlı Perpa Alışveriş ve İş Merkezi inşaatının yıl sonunda tamamlanması hedefleniyor. Alışveriş merkezi 17 milyon YTL'ye mal olacak.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, ilçe merkezinde daha önce PerşembePazarı olarak bilinen alana yaptırılan ve temeli 2007 yılının Haziran ayında atılan Perpa Alışveriş ve İş Merkezi'nde 650 araçlık 2 katlı otopark, kapalı pazar yeri, 30 ile 70metrekare büyüklüklerinde 70 adet iş yeri, 150 metrekarelik 12 ofis ile kültürel ve sosyal alanlar bulunacağını belirtti.

Çelik, Polatlı'nın yeni bir prestij mekanına Perpa'yla kavuşacağını vurgulayarak, projenin, Polatlı Belediyesinin bugüne kadar ihale ettiğien büyük bütçeye sahip bir yatırım olduğunu kaydetti.Perpa'nın 30 bin 850 metrekare kapalı alanı olacağını dile getiren YakupÇelik, şunları kaydetti:"'Yıl sonuna tamamlanmasını beklediğimiz 17 milyon YTL'lik bu dev projeile ilçenin çehresi değişecek."

Çelik, Perpa'nın hizmete girmesiyle birlikte Perşembe Pazarı'ndantahliye edilen esnafa, dükkanların rayiç bedel üzerinden kirayaverileceğini sözlerine ekledi.

pus