Piyalepaşa İstanbul fiyat ve ödeme bilgisi!

 Piyalepaşa İstanbul fiyat ve ödeme bilgisi!

Firma: Piyalepaşa Gayrimenkul

Proje: Piyalepaşa İstanbul


Piyalepaşa İstanbul fiyat ve ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. İlk etap teslimlerleriyle yaklaşık 220 dairede yaşamın başladığı projede yıl sonuna kadar 300 adet dairenin daha teslimi yapılacak.


Piyalepaşa İstanbul'da konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı bulunuyor.  Beyoğlu'nun yaşayan yatırımı Piyalepaşa İstanbul'da  ilk etap teslimlerle beraber yaklaşık olarak 220 dairede yaşam başlarken, yıl sonuna kadar 300 adet dairenin daha teslimi gerçekleştirilecek. 


Piyalepaşa İstanbul fiyat ve ödeme bilgisi!

Piyalepaşa İstanbul'da konutların ve rezidansların satışı, mağazaların ise kiralaması devam ediyor.  760 konut, 190 rezidansın bulunduğu projede konutların metrekare satış fiyatı 13 bin 500 lira rezidansların metrekare satış fiyatı ise 16 bin liradan başlıyor. 


Yüzde 1 KDV oranı ile avantaj sağlanan projede şirket bünyesinde 36 aya kadar sıfır faiz uygulanıyor. Banka kredisi kullanmak isteyenler ise 60 aya kadar yüzde 0,98 faiz oranı ile ödeme planını tasarlayabiliyor. Projede ayrıca kişiye özel yüzlerce ödeme planı hazırlanıyor. 

Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç  dakika mesafede bulunan proje D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da dikkat çekiyor.


Tel : 0850 622 04 04 – 0212 212 04 04     
Web: http://www.piyalepasa.com.tr/


projeye sor