26 / 06 / 2022

Porland iki farklı konseptte Bodrum mağazalarının kapılarını açtı!

Porland iki farklı konseptte Bodrum mağazalarının kapılarını açtı!

Porland, Stüdyo Mağaza ve Porland Fabrika Mağaza olarak konumlandırdığı iki ayrı mağazasıyla şimdi de Bodrumlular ile buluşuyor. Porland iki farklı konseptte Bodrum mağazalarının kapılarını açtı.2000 yılında Bağdat Caddesi’nde açtığı ilk stüdyo mağazası ile dekorasyon kavramına farklı bir bakış açısı sunan Porland, 3 Mayıs’tan itibaren Bodrum’da yepyeni yüzüyle dekorasyonda fark yaratanlarla buluşuyor.

Bodrum’un en sevilen alışveriş noktası Oasis AVM’de, 121 metrekare alanda Stüdyo Mağazası ve 623 metrekare alana sahip Fabrika Mağazası ile hem ev hem de gastronomi müşterilerine hitap eden Porland, dekorasyonda stil oluşturan binlerce çeşit, renk ve desen sunuyor.


Perakendede Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet veren on yedi mağazasına iki yeni mağaza daha eklemenin heyecanını yaşayan Porland, yüksek bir standarda ulaştırdığı mağazacılık anlayışını Bodrum mağazalarında da geliştirerek devam ettiriyor.

Porland 'ın Fabrika Mağazası, hem ev hem de gastronomi tüketicisini bir araya getirirken, Stüdyo Mağazasın da ev kullanıcıları için birbirinden özel tasarımlı ürünler sergileniyor.


Porland mağazalarında; günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramınız için çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke uygun hediye seçenekleri ile kaliteyi ayağınıza getiriyor.