Porta Vadi Kağıthane Projesi geliyor! Aralık 2018 teslim!

Porta Vadi Kağıthane Projesi geliyor! Aralık 2018 teslim! Porta Vadi Kağıthane Projesi geliyor! Aralık 2018 teslim!

Firma: Tüm Yapı

Proje: Vadi Porta

Porta Vadi Evleri projesi Tüm Yapı tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yükselecek olan Porta Vadi projesinde lansman fırsatlarını kaçırmayın...


Porta Vadi Evleri İstanbul Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde hayata geçiriliyor. Porta Vadi projesi 76 rezidans daire, 166 adet ofis ve 20 adet mağazadan oluşuyor. 


Tümyapı imzası taşıyan  Vadi Porta  Projesi, Cendere Vadisi Projesinin tam ortasındaki bölgede yer alıyor. 1+1, 4+1'e  kadar daire seçeneklerine yer verilen Porta Vadi Konutları'nda büyüklükler 95 metrekare ila 310 metrekare arasında değişiyor. 


Porta Vadi teslim tarihi Aralık 2018 olarak belirlendi. Kağıthane Porta Vadi ödeme planı kapsamında peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Porta Vadi fiyat listesi!


Vadi Porta fiyat listesi 1+1 dairelerde 904 bin TL, 2+1 dairelerde 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor. Porta Vadi ödeme seçeneklerinde firma bünyesinde ödeme yapıldığında 36 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. 


Porta Vadi Evleri'nin lansmanı bu yıl Temmuz ayı ortası gibi yapılacak. Projede, fitness, açık yüzme havuzu, sauna, otopark alanı gibi olanaklara da yer veriliyor.


Porta Vadi Evleri, Türk Telekom Arena Stadyumu ve yeni inşa edilmekte olan Şişli Etfal Hastanesi kompleksine komşu konumda Finanskent Projesini Maslak bölgesine bağlayan yolun üzerinde bulunuyor. 
Cendere Cd. No:105/1 Kağıthane / İstanbul


(0212) 285 92 85

http://www.portavadi.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor