Eke Aydos Evleri Projesi

Eke Aydos Evleri hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com\'da. Eke Aydos Evleri fiyat bilgileri,teslim tarihleri,ulaşım bilgileri,sosyal donatıları,iletişim bilgileri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...


Eke Aydos Evleri

Firma : Valfsel

Konum : İstanbul Anadolu / Sancaktepe

Teslim : 01 / 2019

Konut sayısı: 546 Konut

Eke Aydos Evleri Proje Detayları
Proje Açıklaması

Valfsel imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'ye bağlı Veysel Karani Mahallesi'nde inşa edilen Eke Aydos Evleri projesi toplamda 546 adet konut ve 23 adet ticari dükkandan meydana geliyor. 


Osmangazi Caddesi üzerinde Eski Toptancı dükkanlarının bulunduğu alanda yükselecek olan Eke Aydos Evleri, 3 adet 15 katlı, 4 adet 14 katlı ve 1 adet 3 katlı olmak üzere 8 bloktan oluşuyor.


1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Eke Aydos Evleri projesinde kapalı otopark ve iki havuz gibi ortak kullanım alanlarına da yer veriliyor.


Proje alanının 300 metre doğusunda Beyhan Şenyuva İmam Hatip Lisesi, 100 metre batısında Rings AVM, 500 metre kuzeyinde Pirelli-Durmuşlar Otomotiv, 700 metre kuzey batısında Şehit Selim Topal otobüs Durağı bulunmakta olup, proje alanı Boğaziçi Köprüsüne 19 kilometre ve Anadolu Otoyoluna 200 metre mesafede bulunuyor.


Tel: 0 236 233 05 88

Web: www.valfsel.com.trEke Aydos Evleri Haberleri

  Eke Aydos Evleri satış ofisi!

  Eke Aydos Evleri projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirildi. Proje107 milyon 788 bin 125 TL yatırım bedeline sahip...

  Eke Aydos Evleri nerede? İşte lokasyon!

  İnşaat çalışmaların yakında başlayacağı Eke Aydos Evleri konut ve ticari alanlarından meydana geliyor. Proje 8 blok şeklinde yükseliyor. Peki Eke Aydos Evleri nerede? İşte lokasyon!

  Sancaktepe Eke Aydos Evleri geliyor! Yeni Proje!

  546 adet konut ve 23 adet ticari dükkandan meydana gelen Eke Aydos Evleri, Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Proje, Valfsel Armatür Sanayi A.Ş. imzasını taşıyor..