25 / 06 / 2022

Projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabasındayız!

Projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabasındayız!

Adil Karaismailoğlu, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz" dedi.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ülkenin her köşesinde önemli çalışmalar yaptıklarına dikkat çekerek, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz" diye konuştu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla'daki programları kapsamında, Milas'ta ilçe hastanesine giden yolda yapılacak kavşak projesi ile Yatağan-Milas kara yolunda süren sıcak asfalt yol çalışmalarında incelemeler yaptı. Görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Karaismailoğlu, işçilerle konuştu ve fotoğraf çekildi. 

Daha sonra Yatağan Şehir Bulvarı'na giden Karaismailoğlu, gazetecilere, hükumet ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak ülkenin her köşesinde çok değerli projeleri hayata geçirdiklerini vurguladı.

Muğla halkının yaşam kalitesini yükseltecek projeleri incelemek üzere şehre geldiklerini dile getiren Bakan  Karaismailoğlu, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz." dedi.

Devam eden projeleri en kısa zamanda tamamlayıp, Muğlalıların hizmetine sunmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Bakan Karaismailoğlu, bundan sonra da Muğla'nın ihtiyacı olan projeleri zamanında yapmak üzere çalışacaklarını belirtti.

Programa Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, Milas Kaymakamı Eren Arslan, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve kurum müdürleri katılım gösterdi.