Pronet Güvenlik Paketi, evleri koruma altına alıyor!

Pronet Güvenlik Paketi, evleri koruma altına alıyor!

Yaklaşan Ramazan Bayramı, tatilciler ve bayramda büyüklerini ziyaret edecekler için önlem almayı kaçınılmaz kılıyor. Bayram tatili nedeniyle evlerin boşalmasını bekleyen hırsızlara karşı Pronet Güvenlik Paketi, bayramda da 7/24 hırsızlara geçit vermiyor

Yaklaşan Ramazan Bayramı, tatilciler ve bayramda büyüklerini ziyaret edecekler için önlem almayı kaçınılmaz kılıyor. Yoğun ziyaret trafiği ve bayram tatili nedeniyle evlerin boşalmasını bekleyen hırsızlara karşı Pronet Güvenlik Paketi, bayramda da 7/24 hırsızlara geçit vermiyor. Evler ve iş yerleri, Pronetin her an tetikte bekleyen 5 korumalı güvenlik paketiyle yılın her döneminde güvende oluyor. Pronet Güvenlik Paketi ile hırsızlığın yanı sıra yangın, gaz kaçağı, acil sağlık, su baskını ve panik anı gibi tehlikelere karşı da önlem alınmış oluyor.

Türkiye'nin lider güvenlik firması olan Pronet, Ramazan Bayramında tatile gidecek ve büyüklerini ziyaret etmek için evinden sık sık uzaklaşacak olanları güvenlik önlemlerini almaları konusunda şimdiden uyarıyor. Bayram tatili nedeniyle evlerin boşalmasını ve apartman kapılarının ziyaretler nedeniyle açık kalmasını fırsat bilen hırsızlar her bayram çok sayıda konut ve iş yeri sahibinin tadını kaçırıyor. Bayram ziyaretine gelen misafir kılığına giren hırsızlar, kimsenin şüphelenmesine fırsat vermeden apartmanlara girip çıkıyor ve rahatça avlanıyorlar. Bu avdan payını çok sayıda iş yeri de alıyor. Ramazan Bayramında gönül rahatlığıyla tatile çıkmak ya da uzun bayram ziyaretleri gerçekleştirmek isteyenlerin imdadına ise Pronet yetişiyor. Pronetin 7/24 hizmet veren Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi sayesinde ev ve iş yerleri kötü niyetli kişilerden her an korunmuş oluyor.

Eviniz 5 koldan koruma altında

Pronetin 5 korumalı Güvenlik Paketi, hırsızlar için caydırıcı özelliğe sahip bir koruma sağlıyor. Pronet Güvenlik Paketinin sunduğu çok yönlü koruma sayesinde ev ve iş yerleri olası pek çok tehlikeye karşı güvende oluyor. Hırsızlığı önlemesinin yanı sıra örneğin tercihe göre sisteme eklenebilen gaz ve duman dedektörleri sayesinde de gaz kaçağı ve yangın tehlikeleri tespit edilerek kurtarma ekiplerinin hızla mekana yönlendirilmesini sağlıyor. Yani Pronet Güvenlik Paketi ile yalnızca hırsızlığa karşı değil, hayati tehlike arz eden farklı durumlara karşı da konut ve iş yerlerini güvenli bir hale getirmek mümkün. Ambulans ihtiyacı da bu unsurlar içerisinde yer alıyor. Böylece her türlü duruma karşı can ve mal güvenliği Pronet 5 korumalı güvenlik paketi sayesinde koruma altına alınmış oluyor.

Pronet 5 korumalı güvenlik paketi dahilinde sunulan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi hizmeti ise aboneler için güvenlik unsurunu en üst seviyeye taşıyor. Herhangi bir olumsuz durumda mekandaki güvenlik sistemi, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezine sinyal gönderiyor. Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi ise daha önce sistem sahibinden aldığı talimata göre, sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içerisinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor.

Pronet alarm sistemleri hakkında bilgi almak için www.pronet.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 444 1 911 numaralı telefonu arayabilirsiniz.