QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarını 10 puan düşürdü!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarını 10 puan düşürdü! QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarını 10 puan düşürdü!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka son faiz indirimi ile beraber konut kredisi oranlarını 10 puan daha düşürdü.QNB Finansbank bir konut kredisi faiz indirimi daha gerçekleştirdi. Kredipazarı'nda yer alan habere göre; en son 30 Temmuzda faiz indirimi uygulayan banka bugün itibariyle bir faiz indirimi daha gerçekleştirerek tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarını 10 puan daha düşürdü.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faizleri Ne Kadar? 

QNB Finansbank güncel olarak 10 yıla kadar tüm vadelerde yüzde 1.59 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Banka ayrıca 10 yıl üzerinden 15 yıl vadeye kadar ise yüzde 1.77 kredi faiz oranı sunuyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank’tan indirimli faiz oranları ile 100.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde krediye 10 yıl vade sonunda yapılan masraflar hariç toplam ödeme tutarı 224.600 TL oluyor. Kredinin aylık taksit tutarları ise 1.872 TL’ ye karşılık geliyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Maliyeti

QNB Finansbank konut kredisine ek olarak 700 TL ile 2500 TL arasında ekspertiz ücreti, 117 TL taşınmaz rehin ücreti ve kredinin yüzde 0.5’i kadar da kredi tahsis ücreti talep ediyor. Krediye uygulanan sigortalar müşteriye göre farklılık gösteriyor