Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25'nci otelini Sakarya'da açtı!

Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25'nci otelini Sakarya'da açtı!

Radisson Blu, Türkiye’nin kuzey batısında yer alan Sakarya'da Türkiye'deki 25'nci otelini açtı. Radisson Blu Hotel Sakarya resmen hizmete açıldı...


Karadeniz’e yakın mesafede yer alan Sakarya, kara ve demir yoluyla İstanbul’a bağlantısı ve İstanbul Uluslararası Havalimanına rahat erişimiyle de öne çıkıyor. Radisson Blu Group, Türkiye’deki 25'nci otelini Sakarya'da açtı.

Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Michel Stalport, konuyla ilgili açıklama yaptı. Stalport, "Önde gelen Radisson Blu markamızı Sakarya’ya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de işlettiğimiz ve yatırımı devam eden 16. Radisson Blu ve 27. Radisson Hotel Group oteli olan bu tesisle ülke çapındaki ağımızı kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. Ülkenin en önemli ve gelişen şehirlerinden birinde, seçkin bir konumda yer alan otelimiz, hem iş hem tatil amaçlı seyahat edenler için ideal bir seçenek sunuyor. Otelin şehirdeki ayrıcalıklı adresi, Radisson Blu markasının üst segment konumlandırmasına mükemmel uyuyor" diye konuştu.

Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25

Yeni hayata geçirilen tesiste huzurlu atmosferi ve şık tasarımıyla keyifli konaklama deneyimi sunan 139 modern oda ve süit yer alıyor.  Radisson Blu Hotel Sakarya, konaklamaları sırasında dinlemek ve enerji toplamak isteyen misafirleri için tam donanımlı bir spor salonu ve fitness alanı, ayrıca kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, buhar banyosu, sauna ve kişisel bakım programları sunuyor. Allegro Restaurant, dünya mutfağından lezzetler servis ederken misafirler Blu Bar’ın ağız sulandıran zengin seçeneklerinin keyfini terasta da çıkarabiliyor. Otelde ayrıca en ileri teknolojilerle donatılmış 800 metrekarelik toplantı ve etkinlik alanı da bulunuyor.

Radisson Blu Hotel, Sakarya Genel Müdürü Uğur Ofluoğlu şunları söyledi; "Sakarya’daki ilk Radisson Blu otelinde konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin pek çok seçenek sunan bu güzel bölgesinde harika bir ekiple konuklarımıza unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırız"