Raif Ali Dinçkök kimdir?

Raif Ali Dinçkök kimdir? Raif Ali Dinçkök kimdir?

Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Raif Ali Dinçkök kimdir? Raif Ali Dinçkök, inşaat sektörüne ne zaman ve nasıl atıldı? Raif Ali Dinçkök hangi işlere imza attı?Raif Ali Dinçkök kimdir? 

Raif Ali Dinçkök, 1971 yılı İstanbul doğumlu. 1993 yılında Boston Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Raif Ali Dinçkök, bugün Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili.


Eğitim hayatından sonra, Akkök Şirketler Grubu’nda çalışmaya başlayan Raif Ali Dinçkök, 1994–2000 yılları arasında Ak-Al Tekstil San. Aş.’nin Satın Alma Bölümü’nde ve 2000–2003 yılları arasında Akenerji’de Koordinatör olarak görev aldı. 


Akkök Sanayi Yatırım ve Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Raif Ali Dinçkök, Akkök Grup Şirketlerinin Yönetim Kurullarında da görev yapmakta.


Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu üyeleri Türk Ticaret Kanunu'nun 390/4 maddesi uyarınca aldığı kararlara göre, Akiş GYO’da 2013 Mayıs ayında yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Berkman, başkan vekili ise Raif Ali Dinçkök seçildi.


Akiş GYO Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı - Mehmet Ali Berkman

Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Raif Ali Dinçkök

Yönetim Kurulu Üyesi - Nilüfer Dinçkök Çiftçi, Ahmet Cemal Dördüncü, İhsan Gökşin Durusoy, Alize Dinçkök Eyüboğlu

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi - Uzay Kozak, Hüseyin Ersin Takla


Akiş GYO projeleri...

1.Akasya Acıbadem 

2.Akbatı Beyaz Kule

3.Akbatı Residence

4.Akkoza EvleriAkiş GYO'nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Berkman oldu!
Raif Ali Dinçkök ve Alize Dinçkök Eyüboğlu 'ndan yeni şirket! Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.şž.