Rapsodi‘de satışa çıkan 3. etapta en küçük daire 180 bin YTL

Rapsodi‘de satışa çıkan 3. etapta en küçük daire 180 bin YTLÇekmeköy'de Aktürk Yapı tarafından inşa edilen Rapsodi Evleri'nin, 166 daireden oluşan 'Piano' etabında, anahtar teslim dairelerin fiyatları 180 bin ile 890 bin YTL arasında.


Çekmeköy'de Aktürk İnşaat tarafından hazırlanan Rapsodi Evleri projesinde üçüncü etap satışlarına başlandı.166 daireden oluşan 'Piano' etabında, anahtar teslim dairelerin fiyatları 180 bin YTL ile 890 bin YTL arasında yer alıyor

Kemerburgaz'da 64 villadan oluşan Çeşmeler Vadisi Konakları projesiyle Kanada lisanslı ahşap villa konseptini uygulayan Aktürk Yapı, Çekmeköy'de başlattığı 'Rapsodi Evleri' projesinin üçüncü etabında yer alan 166 daireyi satışa çıkardı. Şu an toplamda 466 konutun satışının devam ettiği projede satışa çıkan bu etapta 4 katlı bloklarda yer alan daireler, kapalı ve açık spor alanlarından faydalanma imkanı ile anahtar teslim sunuluyor. Kapalı otopark alanları olan dairelerin büyük bir çoğunluğu için de depo alanları ayrıldı. Liste fiyat aralığı KDV dahil 180 bin YTL ile 890 bin YTL aralığında olan bu dairelerin büyüklükleri ise brüt 78 ile 336 metrekare arasında değişiyor. Projenin en farklı özelliklerinden biri de kapalı yüzme havuzu, fitness ve aerobik salonu, sauna, cafe, seyir terası, çocuk oyun odası ve toplantı odasından oluşan Rapsodi Clup'ın tüm haklarıyla birlikte konut sahiplerine devredilecek olması. Böylece her site sakini Rapsodi'nin sosyal imkanlarından maksimum düzeyde faydalanabilecek. Projenin ilk etabı Melodi'de 2007 Eylül sonunda yaşam başlarken, 2. etabı olan Armoni 31 Mart 2008 tarihinde teslim edilecek. 3. etap olan Piyano ise 30 Haziran 2009 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.

62 farklı daire tipi var

Projede daireler, ev sahiplerinin özel talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 62 farklı alternatif plana sahip olarak tasarlandı. Sosyal tesisleri, ticaret merkezi, spor, gezi alanları ve göletlere sahip olan proje, Carrefoursa'ya 6, IKEA'ya 5 ve her iki köprüye 12 km uzaklıkta. Çevreyolu üzerinde ve arkası orman çerçeveli 90 bin m2'lik bir arazi üzerinde kurulması planlanan projede arazinin 23 bin m2'si ise bina oturum alanına ayrıldı.

www.rapsodievleri.com

0216 640 07 12