Rayana Residence'ta 180 bin TL"den başlayan fiyatlarla!

Rayana Residence'ta 180 bin TL Rayana Residence'ta 180 bin TL"den başlayan fiyatlarla!

Serhan Mühendislik tarafından hayata geçirilen Rayana Residence projesi, İstanbul"un hızlı gelişim gösteren bölgesi Beylikdüzü"nde inşa ediliyor. 2 etaptan meydana gelen projenin ikinci etabında yaşam, Ocak 2012"de başlayacak 

 

Rayana Residence projesi, İstanbul"da birçok projeye ev sahipliği yapan ve hızlı gelişim gösteren bölgelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Rayana Residence projesi de Beylikdüzü"nde inşa ediliyor. Proje, eski Tatilya yerine açılacak olan alışveriş ve yaşam merkezine 3 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Rayana Residence, 5M Migros, Carrefour, Real Market, Bauhaus, Beylicium, Taksit Center, İstanbul Outlet Center, Markacity gibi alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda yer alıyor. Ayrıca havalimanı 15 dakika mesafede bulunuyor.
Proje, 2 etaptan meydana geliyor. Projenin birinci etabında yaşam başladı. 13 katlı tek bloktan meydana gelen 1. Etap,181 daireden meydana geliyor. 2.etabın inşaatı ise sürüyor. Yaşamın Ocak 2012"de başlayacağı 2.etapta 190 daire yer alacak.
Proje içerisinde yer alan dairelerin fiyatları şöyle sıralanıyor;
1 oda 1 salon daireler 180 bin TL"den başlıyor
2 oda 1 salon daireler 245 bin TL"den başlıyor
3 oda 1 salon daireler 350 bin TL"den başlıyor
4 oda 1 salon daireler 420 bin TL"den başlıyor
Rayana Residence"de ev sahibi olabilmek için yüzde 30 peşinat ödemek gerekiyor. Geriye kalan miktar ise banka kredisi ile tamamlanıyor. Proje, 7 bin 300 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Ayrıca proje içerisinde, fitness center, resepsiyon hizmetleri, alışveriş merkezi, cafeler ve restaurantlar gibi birçok aktivite alanı bulunuyor.
www.rayana.com.tr
0212 854 21 22