Referans Tower Kartal daire fiyatları!

Referans Tower Kartal daire fiyatları! Referans Tower Kartal daire fiyatları!

Firma: Kiler GYO

Proje: Referans Kartal Towers

Mayıs 2018'de tamamlanması planlanan Referans Tower Kartal projesinde 451 daire ve 800 metrekare ticaret alanları mevcut. Referans Tower Kartal daire fiyatları 320 bin TL'den başlayarak değişiyor.Mayıs 2018'de tamamlanması planlanan Referans Tower Kartal projesi  Kiler GYO  imzasıyla İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Kartal-Atalar bölgesinde hayata geçiriliyor. 


24 ve 31 katlı iki blok şeklinde yükselen Referans Tower Kartal Evleri'nde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçeneği sunuluyor. Referans Tower Evleri'nde daire genişlikleri 49 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiyor. 


Referans Tower Kartal daire fiyatları!


Toplam 451 daire ve 800 metrekare ticaret alanından meydana gelen Referans Tower Kartal daire fiyatları 320 bin TL'den başlayarak değişiyor. 


Referans Tower Kartal Evleri'nde vade farkı olmadan 60 ay, yüzde 0,45 vade ile 120 ay taksitli ödeme ile daire sahibi olunabiliyor. 


Referans Tower Kartal projesinden daire alanlara kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center ve hobi salonu gibi sosyal donatılar sağlanıyor. 


Adres : Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. Kartal/İstanbul


Tel : 444 5 111

Web : http://referanskartaltowers.com

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor